Menu
Start
Nowości
Oferta
O firmie
Kontakt
Papier samokopiujacy typu CFB z wierzchu pokryty jest powłoką przyjmujacą zabarwienie z pękniętych mikrokapsułek z warstwy CB lub CFB bedącej warstwą wyższą, natomiast od spodu warstwą mikrokapsułem pękających pod wpływem nacisku.
 
Druki snap-out PDF Drukuj

zamówienia, druki do wypełniania ręcznego

Druki snap-out - w przeciwieństwie do składanki - są wykorzystywane tam, gdzie jest potrzebne wypełnianie pojedynczych formularzy składających się z oryginału i kopii. Są one wygodniejszą i barddziej elegancką alternatywą do bloczków samokopiujących. Typowym przykładem takich druków są formularze umów i formularze SAD.

Możliwości zadruku w kolorze są analogiczne jak w przypadku składanki komputerowej.

Parametry techniczne:

Szerokości druków - standardowe 6 i 8 cali (odpowiedniki rozmiarów A5 i A4). Możliwe do wykonania inne rozmiary.
Wysokość druków - standardowo 210+13 mm i 297+13 mm. 13 mm to standardowa szerokość paska łączącego warstwy druku.  Możliwość wykonywania mikroperforacji.
Perforacje poprzeczne i podłużne - dowolne. Możliwość wykonywania mikroperforacji.
Papier - papiery samokopiujące standardowe CB, CFB, CF o gramaturach 50-60 g/m2 białe i barwione w masie, papiery CB o powiększonej gramaturze (70, 80, 90 g/m2 i większej), papiery CF o zwiększonej gramaturze (do 170 g/m2), papiery offsetowe i inne dostępne w rolach.
Możliwości zadruku - zadruk na całej powierzchni (wraz z perforacjami) do 5 kolorów z każdej strony (niezadrukowany pasek o szerokości 4-8 mm co 24 cale w pionie - wynikający z technologii druku rotacyjnego).
Kopie - od 1 (snap-out typu 1+1) do 7 sztuk (snap-out typu 1+7)
Łączenie warstw - klejony pasek z perforacją do odrywania
Pakowanie - kartony + ew. zgrzewki foliowe
Personalizacje - numeratory, adresy, kody kreskowe i inne dodrukowywane techniką laserową lub ink jet.