Menu
Start
Nowości
Oferta
O firmie
Kontakt
Papier samokopiujacy typu CB z wierzchu nie ma zadnej powłoki specjalnej, natomiast od spodu powleczony jest powłoką z mikrokapsułkami "pękającymi" pod wpływem nacisku
 
Składanka komputerowa PDF Drukuj

faktury, dokumenty magazynowe, umowy, formularze

Oferujemy wysokiej jakości papier-składankę komputerową z perforacją. Najwyższej jakości surowce gwarantują, że nawet po 5 latach magazynowania papier będzie kopiował. O jakości papieru świadczy również fakt, że możliwe jest przygotowanie składanki z siedmioma kopiami (1+7).

Wymiary pojedynczych kartek mogą się wahać w szerokich granicach - szerokość od 10 cm do 55 cm, wysokość od 2 cali wzwyż (standard 12 cali).

Nadruki barwne wykonywane są na maszynie 5-kolorowej, co praktycznie umożliwia wydrukowanie dowolnych form graficznych. Przykładowo możliwe jest nadrukowanie barwnych znaków firmowych oraz barwnych fotografii ("triada") wraz z dodatkowym kolorem - np. złotym. Każda kopia może być wykonana w innej kolorystyce.

W przypadku składanki o dużej ilości kopii istnieje możliwość zastosowania dodatkowych zabezpieczeń utrzymujących wszystkie kopie razem po oderwaniu od składanki pojedynczej strony (zaciski z tworzywa sztucznego wkładane w perforację - multiflex).

Parametry techniczne:

Szerokości wstęgi - standardowe (mierzone wraz z perforacją) - 150, 210, 240, 250, 360, 450 mm oraz dowolne inne w zakresie od 100 do 550 mm
Perforacje poprzeczne - co 2, 3, 4, 6, 8, 12 cali. Możliwość wykonywania mikroperforacji i perforacji cześciowych.
Perforacje podłużne - dowolne. Możliwość wykonywania mikroperforacji i perforacji cześciowych.
Papier - papiery samokopiujące standardowe CB, CFB, CF o gramaturach 50-60 g/m2 białe i barwione w masie, papiery CB o powiększonej gramaturze (70, 80, 90 g/m2 i większej), papiery CF o zwiększonej gramaturze (do 170 g/m2), papiery offsetowe, kredowane i inne dostępne w rolach.
Możliwości zadruku - zadruk na całej powierzchni (wraz z perforacjami) do 5 kolorów z każdej strony (niezadrukowany pasek o szerokości 4-8 mm co 24 cale w poziomie - wynikający z technologii druku rotacyjnego).
Kopie - od 0 (składanka typu 1+0) do 7 sztuk (składanka typu 1+7)
Łączenie kopii - standardowe crimplock (nacięcia na papierze) i wzmocnione multiflex (zapinki z tworzywa sztucznego w perforacji)
Pakowanie - w kartony standardowe (składanka 1+0 - 2000 składek 12" na karton, 1+1 - 900 składek 12" na karton, 1+2 - 600 składek 12" na karton, 1+3 - 450 składek na karton). Możliwość pakowania w kartony niestandardowe.
Personalizacje - numeratory, adresy, kody kreskowe i inne dodrukowywane techniką laserową lub ink jet.